Літня шина Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H
Відео 15Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H 265/60 R18 109 H 265/60 R18 110 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H
Усі ціни 17 →Шина Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H | 6 724 грн. |
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H | 6 850 грн. |
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H | 7 210 грн. |
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H | 10 158 грн. |
Michelin Latitude Tour HP (265/60R18 109H) | 9 041 грн. |
ще 12 пропозицій
1 4 17 37 |
Поставив на Прадо. 18 розмір. Стокова на голову вище була – Грандтрек 22-й. Мішелін - вже не той мішелін, що був раніше. Якби не знав. що це Мишко, а просто сів за кермо і поїхав – подумав би, що стоїть середнячкова корейська гума. назва - Мішелін, більше не помітив. Шумнова, відчуває колію. Ціна не відповідає якості. Зимову не чути на прадіку (Близнюк DM V1), а ця на асфальті якось йде з шипінням. При температурі +5 і нижче дубіє. Хоча написано M+S. Тут продають як літню. хоча по абревіатурі це сніг і бруд = всесезоння. користуюся Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H місяць і більше |
Однозначно рекомендую до покупки! Не набагато дорожче від шин корейських виробників, але за якістю - це як небо і земля! Купив цю гуму, після того як стокова Ханкук, на форд Куга 2 почала відшаровуватися і видиратися шматками протектор. Поки не виявив, головне що б не слоївся протектор. користуюся Michelin Latitude Tour HP 225/65 R17 102H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
volvo xc70 гума м'яка не великі ямки проходить супер. Балансується добре машина керована , поводиться передбачувано на трасі ,Мінус гальмування трохи пливе м'яка добре проходить ямки та нерівності дороги гальмування користуюся Michelin Latitude Tour HP 235/55 R17 99V кілька місяців |
Показано 3 з 60 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
4 лютого 2018, 06:46
Сколько лет еще будет выпускаться эта шина? #
у меня был уже был опыт с покупкой резины мишлен и впервый же год эксплуатации я пробил два колеса а купить два таких же не смог так как их перестали выпускать и вот кажется эта резина пришла на смену той а это было лет 5, 6 назад
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H
Ціни на Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 109H | від 6 564 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Latitude Tour HP 265/60 R18 110H | від 7 921 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →