Літня шина Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H
Усі ціни 7 →Continental ECOCONTACT 6 205/55 R16 94H XL (9075781036) | 5 850 грн. |
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H | 5 536 грн. |
Шини Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H XL | 5 588 грн. |
CONTINENTAL ECO6 205/55 R16 94H XL | 4 751 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 205/55 R16 94H XL 3588010000 | 4 930 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 205/55 R16 94H XL | 5 347 грн. |
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H XL | 5 009 грн. |
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H
Ціни на Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 205/55 R16 91H | від 4 295 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 91V | від 3 962 грн. | 16 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 91W | від 4 180 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 91W Run Flat | від 4 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | від 5 747 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94H | від 4 751 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94V | від 5 039 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/55 R16 94W | від 6 769 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →