Вантажна шина Michelin XZA 12 R24 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin XZA 12 R24 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin XZA 12 R24 156L
Michelin XZA (рулевая) 12 R24 156L | 12 750 грн. |
Michelin XZA (прицепная) 12.00 R24 156/153L | 13 158 грн. |
Шини Michelin XZA (прицеп) 12 R24 156/153L | 12 201 грн. |
Michelin XZA (12/R24 156L) | 13 338 грн. |
Схожі