Комутатор MikroTik CRS310-8G+2S+IN
Фото 3 |
MikroTik CRS310-8G+2S+IN |
|
Операційна система RouterOS v7, L5. 1x USB. Захист IP20.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS310-8G+2S+IN
Усі ціни 39 →MikroTik CRS310-8G+2S+IN | 9 988 грн. |
Mikrotik CRS310-8G+2S+IN Комутатор | 8 160 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik CRS310-8G+2S+IN | 8 223 грн. |
Мережевий комутатор Mikrotik CRS310-8G+2S+IN | 8 391 грн. |
Комутатор MikroTik Cloud Router Switch (CRS310-8G+2S+IN) | 9 526 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →