Болгарка Milwaukee AGV 24-230 GE (4933402330)
Milwaukee AGV 24-230 GE нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 24-230 GE
Milwaukee AGV 24-230 GE (4933402330) | 20 560 грн. |
Milwaukee AGV 24-230 GE (4933402330) | 21 074 грн. |
Milwaukee AGV 24-230 GE (4933402330) | 21 588 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 24-230 GE
Ціни на Milwaukee AGV 24-230 GE |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 24-230 GE/DMS | від 21 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 24-230 GE | від 20 560 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →