Пряма шліфмашина Milwaukee M18 FDGRB-0 (4933480952)
Фото 14 |
Milwaukee M18 FDGRB-0 |
|
У комплекті цанги 6 та 8 мм.
Модель M18 FDGRB-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FDGRB-0
Усі ціни 9 →Акумуляторна пряма цангова шліфмашина Milwaukee M18 FDGRB-0 (18 В, без АКБ | 13 879 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee цанговая прямошлифмашина M18 FDGRB-0 (без АКБ | 13 878 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee цанговая прямошлифмашина M18 FDGRB-0 (без АК | 12 555 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee цанговая прямошлифмашина M18 FDGRB-0 (без АКБ | 13 878 грн. |
Milwaukee Шліфувальна машина Milwaukee цанговая прямошлифмашина M18 FDGRB- | 13 878 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Milwaukee M18 FDGRB-0
Ціни на Milwaukee M18 FDGRB-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FDGRB-0 | від 12 555 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FDGRB-502X | від 38 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FDGRB-0X | від 17 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →