Болгарка Milwaukee AGV 26-230 GE (4933402360)
Milwaukee AGV 26-230 GE нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 26-230 GE
Шліфмашина кутова MILWAUKEE, AGV 26-230 GE, 2600Вт, 230мм | 16 742 грн. |
Milwaukee AGV 26-230 GE (4933402360) | 24 000 грн. |
Milwaukee AGV 26-230 GE (4933402360) | 24 600 грн. |
Milwaukee AGV 26-230 GE (4933402360) | 25 200 грн. |
Шліфмашина кутова Milwaukee AGV 26-230 GE 2600 Вт 230 мм (4933402360) | 16 743 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 26-230 GE
Ціни на Milwaukee AGV 26-230 GE |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 26-230 GE/DMS | від 24 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 26-230 GE | від 16 742 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →