Болгарка Milwaukee AG 22-230/DMS (4933433630)
Фото 5 |
Milwaukee AG 22-230/DMS без кейскейс |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Купити Milwaukee AG 22-230/DMS
Усі ціни 14 →Кутова шліфувальна машина Milwaukee AG 22-230 DMS 4933433630 | 6 699 грн. |
Болгарка Milwaukee AG 22-230/DMS (4933433630) 4933433630 | 6 689 грн. |
Кутова шліфмашина Milwaukee AG 22-230 DMS (2.2 кВт, 230 мм) (4933433630) 4 | 6 700 грн. |
Шліфмашина кутова MILWAUKEE, AG 22-230 DMS, 2200Вт, 230мм | 6 689 грн. |
Кутова шліфмашина Milwaukee AG 22-230 DMS (2.2 кВт, 230 мм) (4933433630) 4 | 6 699 грн. |
Професійна техніка для відрізних та шліфувальних робіт
Болгарка Milwaukee AG 22-230/DMS – дуже потужний інструмент. Під капотом у неї знаходиться електромотор на 2200 Вт, який розкручує диски до 6600 об/хв. Але при цьому, незважаючи на всю свою міць, дана КШМ має дуже помірну вагу (5.2 кг – непогано для болгарок даного класу) та досить компактні розміри (загальна довжина від «голови» до «хвоста» – 485 мм). Тому працювати з подібним інструментом зручно та не надто втомлює. На шпиндель можна встановлювати 230 мм відрізні диски (при роботі з ними максимальна глибина пропилу становить 68 мм), що мають товщину до 3 мм, а також абразивні круги товщиною до 8 мм. Крім них, можна використовувати всі види шліфувальних дисків того ж діаметра і дротяні щітки до 100 мм в поперечнику. Таким чином, дана болгарка підходить для виконання чи не всіх можливих операцій: порізки металу і поділу його на заготовки, зачистки від іржі та видалення непотрібних лакофарбових покриттів, чорнового або чистового шліфування та ін. З усіма перерахованими операціями та діями інструмент чудово впорається завдяки своїй потужності, стійкості до великих навантажень та здатності довго працювати в безперервному режимі без перегріву.
На чолі кута - надійність та ефективність
Кутова шліфувальна машина Milwaukee AG 22-230/DMS — ефективний, перевірений часом інструмент для грубої роботи, геть-чисто позбавлений будь-яких електронних «примочок», які могли б вплинути на його надійність. Тому подібну техніку нерідко купують для роботи на виробництвах (наприклад, металобазах чи машинобудівних підприємствах) та будівельних майданчиках. Додатковим аргументом на користь цієї моделі є репутація фірми Milwaukee – одного з найавторитетніших виробників професійних електроінструментів.
Модификації Milwaukee AG 22-230/DMS
Ціни на Milwaukee AG 22-230/DMS |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AG 22-230/DMS | від 6 689 грн. | 14 пропозицій | ||
Milwaukee AG 22-230 D-SET/DMS | від 9 900 грн. | 1 пропозиція |