Полірувальна машина Milwaukee M18 FROP15-502X
Відео 2Фото 23 |
Milwaukee M18 FROP15-502X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Діаметр орбіти 15 мм. У комплекті 2 акумулятори 18 В (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FROP15-502X
Milwaukee M18 FROP15-502X 4933478835 | 39 480 грн. |
Milwaukee M18 FROP15-502X 4933478835 | 40 467 грн. |
Milwaukee M18 FROP15-502X 4933478835 | 41 454 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FROP15-502X
Ціни на Milwaukee M18 FROP15-502X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FROP15-502X | від 39 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FROP15-0X | від 18 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →