Болгарка Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000
Відео 1Фото 2 |
Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000 2400 Вт2600 Вт |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick (606481000) | 14 165 грн. |
Болгарка Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000 | 14 166 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000 | 14 166 грн. |
Metabo Wepba 24-230 Mvt Quick (606481000) | 21 680 грн. |
Metabo Wepba 24-230 Mvt Quick (606481000) | 22 222 грн. |
Metabo Wepba 24-230 Mvt Quick (606481000) | 22 764 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000
Ціни на Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEPBA 24-230 MVT Quick 606481000 | від 14 165 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WEPBA 26-230 MVT Quick 606482000 | від 14 835 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →