Стрічкова шліфмашина Milwaukee M12 FBFL10-0 (4933480958)
Відео 1Фото 13 |
Milwaukee M12 FBFL10-0 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Регулювання голівки на 360 °.
Модель FBFL10-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FBFL10-0
Усі ціни 6 →Акумуляторна стрічкова шліфмашина Milwaukee M12 FBFL10-0 FUEL (12 В, без А | 12 906 грн. |
Milwaukee M12 FBFL10-0 4933480958 | 14 160 грн. |
Milwaukee M12 FBFL10-0 4933480958 | 14 514 грн. |
Milwaukee M12 FBFL10-0 4933480958 | 14 868 грн. |
Milwaukee M12 FBFL10-0 (4933480958) M12FBFL10-0(4933480958) | 12 905 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина Milwaukee M12 FBFL10-0 10 мм (4933480958) | 12 907 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FBFL10-0
Ціни на Milwaukee M12 FBFL10-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FBFL10-0 | від 12 905 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M12 FBFL10-402B | від 29 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →