Духова шафа Minola EO 675 WH
Minola EO 675 WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola EO 675 WH
Усі ціни 15 →Minola EO 675 WH | 9 899 грн. |
Духова електрична шафа Minola EO 675 WH | 9 899 грн. |
Духовой шкаф Minola EO 675 WH | 9 404 грн. |
Духовой шкаф Minola eo 675 wh | 10 157 грн. |
Духова шафа Minola EO 675 WH | 9 899 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Minola EO 675 WH
Ціни на Minola EO 675 WH |
---|---|---|---|---|
Minola EO 675 WH | від 8 895 грн. | 16 пропозицій | ||
Minola EO 675 Dove Gray | від 8 720 грн. | 10 пропозицій | ||
Minola EO 675 BL | від 8 720 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →