Духова шафа Minola EO 684 WH
Фото 11 |
Minola EO 684 WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola EO 684 WH
Усі ціни 19 →Minola EO 684 WH | 10 619 грн. |
Minola Minola EO 684 WH | 10 619 грн. |
Духова шафа електрична Minola EO 684 WH | 10 619 грн. |
Духова шафа електрична Minola Eo 684 Wh | 10 221 грн. |
Духовой шкаф электрический Minola Eo 684 Wh | 10 221 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Minola EO 684 WH
Ціни на Minola EO 684 WH |
---|---|---|---|---|
Minola EO 684 WH | від 10 088 грн. | 19 пропозицій | ||
Minola EO 684 Inox | від 9 404 грн. | 19 пропозицій | ||
Minola EO 684 BL | від 9 404 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →