Витяжка Minola HTLS 9935 BL 1300 LED чорний
Фото 11 |
Minola HTLS 9935 BL 1300 LED чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTLS 9935 BL 1300 LED чорний
Усі ціни 22 →Minola Minola HTLS 9935 BL 1300 LED | 8 999 грн. |
Minola HTLS 9935 BL 1300 LED | 8 999 грн. |
Кухонна витяжка Minola HTLS 9935 BL 1300 LED | 8 999 грн. |
Minola HTLS 9935 BL 1300 LED | 8 999 грн. |
Вытяжка Minola Htls 9935 Bl 1300 Led | 8 999 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →