Литий диск MOMO Massimo 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA72,3
Відео 2Фото 3 | від 7 366 до 7 730 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MOMO Massimo 24
Характеристики
MOMO Massimo 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Massimo 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA72,3
Сортувати
Momo Massimo 8.5x18 5x114.3 ET40 DIA72.3 MBP | 7 483 грн. |
Диски Momo Massimo 8,5x18 5x114,3 ET40 DIA72,3 (matt black polished) | 7 445 грн. |
Momo Massimo 8.5x18 5x114.3 ET40 DIA72.3 MBP | 7 730 грн. |
Momo Momo Massimo 8.5x18 5x114.3 ET40 DIA72.3 MBP | 7 588 грн. |
Диск Momo Massimo MBP R18 W8,5 PCD5x114,3 ET40 DIA72,3 | 7 366 грн. |
Momo Massimo 8.5x18 5x114.3 ET40 DIA72.3 MBP | 7 588 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі