Литий диск MOMO Quantum 8,5x19/5x120 ET30 DIA79,6
Відео 2Фото 4 | від 8 544 до 8 710 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):79.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MOMO Quantum 16
Характеристики
MOMO Quantum 8,5x19/5x120 ET30 DIA79,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Quantum 8,5x19/5x120 ET30 DIA79,6
Сортувати
Momo Quantum 8.5x19 5x120 ET30 DIA79.6 ANTHR | 8 710 грн. |
Диск Momo Quantum Anthracite R19 W8,5 PCD5x120 ET30 DIA79,6 | 8 677 грн. |
Momo Momo Quantum 8.5x19 5x120 ET30 DIA79.6 ANTHR | 8 544 грн. |
Momo Quantum 8.5x19 5x120 ET30 DIA79.6 ANTHR | 8 544 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі