Фен Monte MT-5211B
Monte MT-5211B сірий чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5211B
Усі ціни 9 →Фен Monte MT-5211 Black | 869 грн. |
Фен Monte RMT-5211B 2600 Вт чорний | 1 179 грн. |
Фен Monte RMT-5211B 2600 Вт чорний | 1 249 грн. |
Фен MONTE MT-5211B | 835 грн. |
Фен для волосся з дифузором 2600 Вт MONTE MT-5211 Black | 949 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Monte MT-5211B
Ціни на Monte MT-5211B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5211C | від 758 грн. | 14 пропозицій | ||
Monte MT-5211B | від 835 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →