Тумба під умивальник Moydodyr Prime 80-A 00-0008150
Фото 8 |
Moydodyr Prime 80-A 00-0008150 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Prime 80-A 00-0008150
Тумба підвісна Мойдодир Prime 80-А 00-0008150 з умивальником Cosmo | 8 080 грн. |
Тумба Мойдодыр Prime 80-А с умывальником Cosmo 80 подвесная 00-0008150 | 8 080 грн. |
Тумба Prime 80-А з умивальником Cosmo 80 підвісна mdd-00-0008150 | 8 080 грн. |
Модификації Moydodyr Prime 80-A 00-0008150
Ціни на Moydodyr Prime 80-A 00-0008150 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 | від 5 847 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Prime 70-A 00-0008148 | від 7 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Prime 80-A 00-0008150 | від 8 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →