Тумба під умивальник Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359
Фото 4 |
Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359 49 см59 см |
|
Напрямні з механізмом безшумного закриття ящика. Хромовані ручки.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Набір В387 Шафка LARA+раковина MILLE SLIM 60, біла - S80 | 7 499 грн. |
Комплект Cersanit В 387 LARA MILLE: шафка біла з умивальником MILLE SLIM 6 | 8 699 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT B387 Lara S801-359 бiла з умивальником Mille Slim | 8 699 грн. |
Cersanit Cersanit Набір В386 Шафка LARA+раковина MILLE SLIM 60, сіра - S80 | 7 002 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В387 Lara біла з раковиною Mille Slim 60 см (S | 8 299 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В388 Lara горіх з раковиною Mille Slim 60 см ( | 8 299 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В386 Lara сіра з раковиною Mille Slim 60 см (S | 8 299 грн. |
Модификації Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359
Ціни на Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356 | від 6 221 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359 | від 7 002 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →