Тумба під умивальник Moydodyr Straight 80-U 00-0008606
Фото 10 |
Moydodyr Straight 80-U 00-0008606 |
|
Корпус виготовлений із МДФ товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 19 мм. ПВХ плівка Konrad Hornschuch AG (Німеччина). Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Straight 80-U 00-0008606
Тумба Straight 80-U с умывальником SU-80 напольная/подвесная mdd-00-000860 | 13 674 грн. |
Тумба Straight 80-U з умивальником SU-80 підлогова/підвісна mdd-00-0008606 | 13 674 грн. |
Тумба універсальна МОЙДОДИР Straight 80-U з умивальником SU-80 | 13 674 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →