Витяжка Elica Shire WH/A/90 білий (PRF0144002)
Фото 5 |
Elica Shire WH/A/90 білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Shire WH/A/90 білий
Усі ціни 21 →Elica SHIRE WH / A / 90 | 11 999 грн. |
ELICA SHIRE WH/A/90 | 11 999 грн. |
Кухонні витяжки ELICA SHIRE WH/A/90 (8472) | 10 899 грн. |
Витяжка похила Elica SHIRE WH/A/90 | 11 299 грн. |
ELICA SHIRE WH/A/90 | 11 499 грн. |
ще 16 пропозицій
Дуже галаслива навіть на першій швидкості. Крім того скло вібруємо та видає низькочастотний гул Красива Шум, вібрація Sergey Getman: користуюся Elica Shire WH/A/90 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Elica Shire WH/A/90
Ціни на Elica Shire WH/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Shire WH/A/90 білий | від 10 149 грн. | 21 пропозиція | ||
Elica Shire BK/A/90 чорний | від 9 980 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →