Витяжка Faber Daisy EG6 LED WH A55 білий (330.0529.563)
Faber Daisy EG6 LED WH A55 білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Daisy EG6 LED WH A55 білий
Усі ціни 46 →FABER DAISY + WH A55 | 12 699 грн. |
Faber Faber Daisy + WH A55 | 10 699 грн. |
FABER DAISY + WH A55 | 12 699 грн. |
Кухонна витяжка Faber DAISY + WH A55 | 10 699 грн. |
Кухонні витяжки FABER DAISY + WH A55 (16149) | 10 165 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Daisy EG6 LED WH A55
Ціни на Faber Daisy EG6 LED WH A55 |
---|---|---|---|---|
Faber Daisy EG6 LED WH A55 білий | від 9 253 грн. | 46 пропозицій | ||
Faber Daisy EG6 LED BK A55 чорний | від 8 475 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →