Спальний мішок Naturehike NH21MSD06
Фото 5 |
Naturehike NH21MSD06 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike NH21MSD06
Усі ціни 26 →Спальний мішок двомісний Naturehike NH21MSD06, зелений (6927595795330) | 2 330 грн. |
Спальный мешок Naturehike двухместный с подушками NH21MSD06 зеленый (69275 | 2 330 грн. |
Спальний мішок двомісний із подушками Naturehike NH21MSD06, зелений 692759 | 2 330 грн. |
Спальный мешок Naturehike двомісний із подушками NH21MSD06 Green (69275957 | 2 330 грн. |
Спальный мешок Naturehike двухместный с подушками NH21MSD06 Green (6927595 | 2 330 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →