Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Nett

Кухонна мийка Nett NS-6045R 600х450
ліва

Фото - Кухонна мийка Nett NS-6045R 600х450 ліва
Фото 9
Nett NS-6045R
600х450
ліва
600х450
права
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / AISI 304 /
Товщина матеріалу
1.5 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Розташування чаші
ліва
Сушіння посуду (крило)
Перелив
Зберігання ножів
Отвір під змішувач
Отвір під дозатор
Комплектація
сифон
Тип поверхні
матова
Мінімальна ширина шафи (бази)
400 мм
Розміри робочої поверхні
600х450 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
580х430 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
320х350х220 мм
Вага
6 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
5 років
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Маркування виробника
NB-6045R

NS-6045R

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Nett NS-6045R 600х450
ліва

Усі ціни 48 →

Nett Nett NB-6045(R) с нержавейки 1.5 мм

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 586 грн.

Nett NB-6045(R) 043120 43120

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
6 551 грн.

Мийка кухонна накладна Nett NS-6045(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (043125) 043125

Мийка кухонна накладна Nett NS-6045(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (043125) ми пропонуємо вибрати та замовити від виробника... щеNett у інтернет каталозі опалювального обладнання Teploradost Наші менеджери оберуть Вам найкращі товари напишіть на email або дзвоніть за номером телефону (050) 741-51-55. Також, ви можете замовити мийки для кухні від популярних виробників - тільки у нас. Якщо виникли питання за цим товаром Мийка кухонна накладна Nett NS-6045(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (043125) уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний магазин Teploradost.com.ua реалізує постачання жителям регіонів: Чернівці, Нікополь, Рівне , а також інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись

Кухонна мийка Nett (NS-6045 R) з нержавіючої сталі 1.5мм - матова 274

Кухонна мийка Nett 6045— це поєднання сучасного дизайну та практичності, яке ідеально підійде для будь-якої кухні. Виготовлен... щеа з високоякісної нержавіючої сталі із захисним PVD-покриттям, вона стійка до подряпин, корозії та інших зовнішніх впливів. Мийка має спеціальні отвори для зберігання ножів, що забезпечує зручність під час приготування їжі, а також оснащена функціональним
Kram-market.com.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
6 944 грн.

Кухонная мойка черная накладная с правым крылом 1.5 мм Nett NB-6045(R) 043125

Черная кухонная мойка с изысканным дизайном принесет изысканный шарм в ансамбль любой кухни. Характеристики мойки с маленьким... щебоковым крылом: Сталь AISI 304 высочайшего качества Мойка изготовлена из премиальной стали AISI 304, отличающейся повышенным содержанием хрома и никеля по сравнению с AISI 204, что гарантирует выдающуюся производительность в использовании. Мощная толщина 1.5 мм
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett NS-6045R 600х450
ліва

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nett NS-6045R

Ціни на Nett NS-6045R
Nett NS-6045R 600х450
ліва
від 5 850 грн.51 пропозиція
Nett NS-6045L 600х450
права
від 5 600 грн.54 пропозиції