Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Nett

Кухонна мийка Nett NS-6845 680х450

Фото - Кухонна мийка Nett NS-6845 680х450
Фото 8
Nett NS-6845
Колір
Тип монтажу
під стільницю
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Товщина матеріалу
1.5 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Перелив
Комплектація
сифон
Тип поверхні
матова
Мінімальна ширина шафи (бази)
650 мм
Розміри робочої поверхні
680х450 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
625х400х220 мм
Вага
6 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
5 років
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Маркування виробника
NB-6845

NS-6845

Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Nett NS-6845 680х450

Усі ціни 81 →

Кухонна мийка Nett NS-6845 040120

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 143 грн.

Nett Nett NS-6845 с нержавейки 1.5 мм

Купить кухонную мойку Nett NS-6845 с нержавейки 1.5 мм стоит для кухни, где вместо декоративного крыла нужна широкая, собранн... щеая в одну плоскость рабочая чаша. Сталь 304 с составом 18/8 работает на износостойкость, коррозионную устойчивость и стойкость к высоким температурам, поэтому мойка уместна дл
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 692 грн.

Nett NB-6845 (040225) 40225

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
10 267 грн.

Комплект кухонної мийки та змішувача з нержавіючої сталі Nett NB-6845 (131520) 131520

Комплект кухонної мийки та змішувача з нержавіючої сталі Nett NB-6845 (131520) у нас можливо купити від виробника Nett у мага... щезині обладнання для опалення Teploradost Наші консультанти оберуть Вам найкращі товари напишіть нам на пошту або дзвоніть за телефоном (050) 741-51-55. Також, ви можете знайти мийки для кухні від найкращих брендів - тільки у нас. Якщо у вас залишилися важливі питання по товару Комплект кухонної мийки та змішувача з нержавіючої сталі Nett NB-6845 (131520) уточніть необхідну інформацію у нас. Інтернет каталог Teploradost.com.ua привозить клієнтам міст: Дніпро, Камʼянське, Вінниця , а також у всі регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
15 426 грн.

Миття для кухні Nett NS-6845

Форма: Прямоугольная / Матеріал: Нержавеющая сталь / Тип монтажу: Накладная / Кількість чаш: 1 / Наявність крила: Нет / Габар... щеити чаші (ШxГxВ), см: 68x45x23 / Отвір під змішувач: Нет / Вид поверхні: Полированная
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 277 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett NS-6845 680х450

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна