Умивальник Newarc Slim 81 121080W 810 мм
Newarc Slim 81 121080W 810 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Slim 81 121080W 810 мм
Раковина Newarc Slim 80 см 121080W | 3 003 грн. |
Умывальник NEWARC Slim 121080W белый | 3 003 грн. |
Раковина NEWARC Slim 121080W біла | 3 003 грн. |
Модификації Newarc Slim 81 121080W
Ціни на Newarc Slim 81 121080W |
---|---|---|---|---|
Newarc Slim 81 121080W 810 мм | від 3 003 грн. | 3 пропозиції | ||
Newarc Slim 100 121100W 1000 мм | від 4 173 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →