Смартфон Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 41Фото 29 |
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
Екран:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Популярний процесор Snapdragon 680. ІЧ-порт для керування технікою.
Модуль NFC не в усіх версіях.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 12 →Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Ocean Blue | 4 999 грн. |
Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Graphite Gray 4761926923orig | 4 099 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Graphite Gray NFC | 4 077 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Graphite Gray | 4 023 грн. |
Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Ocean Blue | 3 799 грн. |
ще 7 пропозицій
0 3 4 3 |
Чудовий бюджетний смартфон. Сканер відбитка пальця, батарея, 50 Мп модуль, процесор, NFC, USB-C. Гіроскоп, сенсор іноді глючити, системний софт від Xiaomi, реклама в системних додатках. Fesan: користуюся Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB кілька місяців |
Якісний телефон за свою ціну, але камера не дуже, іноді підлагує в іграх, але це бюджетник так, що простіше. Процесор Snapdragon 680 за низькою ціною. Камера, думавши краще знімати, зарядка в комплекті 10 ват. Юра Олексюк: користуюся Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB кілька місяців |
Він дуже добрий але погано працює після оновлення на 12 android і не тільки в мене алей і всі хто оновився Хороша автономність на 11 android Він сам по собі включається, зависає намертво в деяких іграх, після оновлення глюче Назар Янишин: користуюся Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB кілька місяців |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 10C
Ціни на Xiaomi Redmi 10C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 799 грн. | 12 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 210 грн. | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10C 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 099 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →