Смартфон Realme C33 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 15 |
Бюджетний смартфон у корпусі з плоскими гранями, що працює на «тигриному» чіпсеті Unisoc Tiger 612. Це восьмиядерний процесор початкового рівня, що підкріплюється 4 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнім сховищем на 64 ГБ. При нестачі місця у вбудованому накопичувачі користувач може вдатися до послуг окремого слота розширення під картку microSD (до 1 ТБ включно). Екран моделі розтягнули по діагоналі на 6.5 дюймів.
Зображення на ньому транслюється у роздільній здатності HD+ (1600х720 пікселів). Об'єктив фронтальної камери на 5 МП розміщується у краплеподібному вирізі верхнього сегмента дисплея. На задній панелі корпусу Realme C33 64GB видніються два «очі» тильної фотокамери: 50 + 0.3 МП. До речі, оформлений задник пристрою у цікавому дизайні. На додаток модель озброїли бічним дактилоскопічним сканером та енергоємною акумуляторною батареєю якраз на 5000 мАгод. Заряджання акумулятора здійснюється через контактну групу архаїчного роз'єму microUSB на стандартній потужності в 10 Вт. NFC-модуля в девайсі не передбачається.
Купити Realme C33 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 9 →Realme C33 4/64GB Aqua Blue (6823789) C33 4/64GB Aqua Blue (6823789) | 4 599 грн. |
REALME C33 4/64Gb Aqua Blue | 5 349 грн. |
REALME C33 4/64Gb Sandy Gold ( Global Version ) | 5 823 грн. |
Realme C33 4/64GB Night Sea (RMX3690) C33 4/64GB Night Sea (RMX3690) | 4 599 грн. |
Realme REALME C33 RMX3624 4 64 GOLD | 4 599 грн. |
Модификації Realme C33
Ціни на Realme C33 |
---|---|---|---|---|
Realme C33 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Realme C33 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 799 грн. | 13 пропозицій |