Літня шина Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V
Відео 10Фото 19 |
Виберіть розмір шин
Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V
Усі ціни 7 →Шина Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 120 грн. |
Nokian Nordman S2 SUV (235/60R18 103V) | 5 244 грн. |
Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 400 грн. |
Шини Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 500 грн. |
Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 210 грн. |
Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 250 грн. |
Nokian Nordman S2 SUV 235/60 R18 103V | 5 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →