Комп'ютерне крісло Nowy Styl Elly
Відео 1Фото 4 |
Nowy Styl Elly |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Elly
Усі ціни 46 →Кресло Новый стиль Elly Tilt CHR68 | 7 070 грн. |
Офісне крісло Новий Стиль ELLY TILT CHR68 Р SORO-95 | 7 320 грн. |
Новый Стиль Кресло Elly Tilt CHR ECO 30 | 7 170 грн. |
Офісне крісло Elly Tilt CHR68 Nowy Styl | 6 883 грн. |
Крісло Nowy Styl ELLY ordf ANYFIX CHR68 ECO-31 | 6 738 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →