Електрогенератор Oleo-Mac OMLine 6500E
Відео 2Фото 12 |
Oleo-Mac OMLine 6500E ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac OMLine 6500E
Генератор Oleo-Mac Line 6500E 145787 | 43 896 грн. |
Генератор бензиновий OMLine 6500E 101422-3 | 43 896 грн. |
Генератор бензиновый OMLine 6500E | 43 896 грн. |
Генератор бензиновий OM line 6500E (5.5 кВт.) від Oleo-Mac | 41 700 грн. |
Відеоогляди
Модификації Oleo-Mac OMLine 6500E
Ціни на Oleo-Mac OMLine 6500E |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac OMLine 6500 | від 37 905 грн. | 4 пропозиції | ||
Oleo-Mac OMLine 6500E | від 41 700 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →