Кондиціонер Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A 22 м²
Відео 21Фото 4 |
Молодшенька модель з великого сімейства спліт-систем Gree Bora підлягає настінного монтажу в приміщеннях «квадратурою» близько 20-22 м². Кондиціонер приємно дивує високою продуктивністю роботи на охолодження та обігрів, малошумність (від 26 дБ на «мінімалках») та енергоефективність класу А. І це незважаючи на компресор класичного будови (неінверторні привод). Відповідний режим обдування задається користувачем за допомогою пульта ДУ, в оснащенні якого є температурний датчик (I FEEL).
Покладаючись на його свідчення, кондиціонер з більшою точністю підтримує задані параметри мікроклімату в приміщенні. Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A запускається на охолодження в діапазоні зовнішніх температур від 18 °до 48 °С, на обігрів — від -7 °С до 24 °С за бортом. По трубках системи максимальною довжиною до 15 м циркулює холодоагент R410A. На доважок користувачам агрегата «підвезли» тихий нічний режим роботи, функції автоматичної зміни режимів, теплого пуску, авторестарту, самодіагностики ключових вузлів і агрегатів системи. Особливого шарму внутрішнього блоку моделі надає горизонтальна золотиста смуга, за якою ховається інформаційна панель зі світлодіодними цифрами (помітні тільки під час роботи кондиціонера).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A 22 м²
Усі ціни 16 →Кондиціонер Gree GWH07AAA-K3NNA2A (Bora) | 11 870 грн. |
Кондиціонер Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A | 15 998 грн. |
GREE GWH07AAA-K3NNA2A (BORA) | 15 390 грн. |
GREE GWH07AAA-K3NNA2A | 8 973 грн. |
Кондиціонер Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A | 12 400 грн. |
0 2 3 2 |
У мене в трикімнатній вже було два кондиціонери, але дружині захотілося ще персональний, спеціально на її улюблену кухню. Грошей на її облаштування було спущено стільки, що я напевно машину міг би поміняти. Але те вже таке, у цьому питанні дружину бажано задовольняти, зрештою, вона ж не для себе, а для мене та дітей старається. А кондиціонер їй знадобився після того, як ми змінили плиту та духовку на більш потужні моделі. Взимку воно ще більш-менш нормально все було, але коли одночасно з роботою плити і духовки тобі у вікно "лагідно" смажить сонце, то кондиціонер стає єдиним виходом із ситуації. І не потрібно говорити, що витяжка може вирішити всі проблеми – влітку коли температура зашкалює за 35 градусів витяжка витягує гаряче повітря від плити чи духовки та засмоктує з вулиці… теж гаряче повітря. Так що кондиціонер і кондиціонер. Повісили його в "апендициті", тобто в такому просторому закутку біля дверей, тобто біля виходу. Там він начебто й охолоджує та повітря перемішує, але водночас ні на кого особливо не дме. Шикарна потужність. Кухня у мене не маленька 11 квадратів, але її він охолоджує просто миттєво. 10-12 хвилин і настає справжній льодовиковий період. При роботі п'ятиконфорочної газової плити і потужної духової шафи такий запас потужності дуже доречний. Працює порівняно тихо, правда, зазвичай, ми його на максимум швидкості в ручному режимі не ставимо, а автоматичне управління теж крутить вентилятор помірно. Виглядає дорого, видно, що над дизайном попрацювали. Для кондиціонера класу ціна порівняно невелика. Невеликий, а електроенергії споживає майже як великий, що в спальні висить. Щоправда, в спальні висить інверторний і справа, мабуть, у цьому. |
інверторна модель bora cwh09 не дорогий вертикальні жалюзі мало відхиляють потік. тобто дме строго вперед, поширити повітря під стелею неможливо. Ruslan Karpenko: користуюся Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A менше місяця |
Грошей на кондиціонер було не дуже багато, але брати всякий шлак типу Сатурна, Тосота чи Ерго було якось не з руки. Така техніка повинна працювати довго і без пригод, тому краще напружитися і взяти модельку від хорошого виробника. Грія це китайська марка, але створена вона була на основі і на паях з японцями. Зараз це найбільший у світі (!) виробник кондиціонерів, тож довіряти цій техніці можна. Гарний лаконічний дизайн. На внутрішньому блоці немає нічого зайвого і навіть цифри, що показують поточну температуру, заховані під пластик і просвічуються через нього лише під час роботи кондиціонера (це свічення за бажання можна вимкнути). Охолоджує шикарно. Встановили його в кімнаті площею 16 каратних метрів і якщо включити режим турбо, то бажана прохолода встановлюється через 10-12 хвилин. Може працювати у режимі обігріву. Проганяє через себе велику кількість повітря та якісно фільтрує його спочатку звичайним механічним, а потім ще й сучасним електростатичним фільтром. Для нічної роботи є спеціальний надтихий нічний режим. Правда, слід зазначити, що він і в звичайному режимі не дуже галасливий. Є таймер, який дуже зручно використовувати для того, щоб охолодити повітря надвечір, тобто до нашого повернення з роботи. Має офіційну дворічну гарантію від виробника. Екран на пульті досить маленький, виробник заощадив десяток квадратних сантиметрів РК-матриці, і дружині важко розглянути на ньому щось без окулярів. |
В кавалерії неінверторних спліт-систем побутового призначення кліматична техніка Gree займає провідні позиції. Зокрема, попитом у публіки користується модель з серії Bora з повним ім'ям GWH07AAA-K3NNA2A.
Домашній «мешканець»
Цей «кондішн» призначається для настінного монтажу в житлових приміщеннях площею до 22 «квадратів». Вузький внутрішній блок пристрою (698 м в ширину) «на ура» впишеться під стать міжкімнатному дверного прорізу, також його можна з легкістю розмістити в обмежених умовах нестачі вільного місця. Мінімалістичний дизайн кімнатного блока «розбавляє» декоративна смуга золотистого або сріблястого кольору уздовж нижнього торця «фасаду».
Ряд завдань
Спліт-система працює в інтересах підтримки прохолоди в літню спеку, забезпечує оселю теплом в період міжсезоння і зимову пору року (за температури повітря до -7 °С), виробляє осушення і очищення повітряних мас силами фільтра Cold Plazma. При цьому модель проявляє не марнотратство в питанні енергоспоживання, за що їй присвоєно індекс енергоефективності А. Детальніше про класах енергозбереження побутової техніки можна почитати в статті за наступним посиланням.
Сенсор I FEEL
Окремий плюс в карму дістається кондиціонеру за оснащеність пультом ДУ з вбудованим температурним датчиком I FEEL. Як результат, спліт-система підтримує задані параметри мікроклімату у місцях перебування домочадців більш точно. У додаткові активи моделі варто записати корисні опції авторестарту, теплого пуску, самоочищення і самодіагностики ключових вузлів. А єдиний «притягнутий за вуха» мінус — це маленький екранчик на пульті ДУ, з чим можна цілком погодитися.
Модификації Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A
Ціни на Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A 22 м² | від 8 973 грн. | 16 пропозицій | ||
Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A 25 м² | від 12 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Bora GWH12AAB-K3NNA2A 32 м² | від 10 691 грн. | 17 пропозицій | ||
Gree Bora GWH18AAC-K3NNA1A 48 м² | від 13 973 грн. | 18 пропозицій | ||
Gree Bora GWH24AAD-K3NNA1A 61 м² | від 18 767 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A 80 м² | від 36 700 грн. | 6 пропозицій |