Умивальник Omnires PORTLAND370BP 370 мм
Фото 4 |
Omnires PORTLAND370BP 370 мм470 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires PORTLAND370BP 370 мм
Усі ціни 7 →Умивальник накладний OMNIRES PORTLAND 370x370x115мм квадратний білий PORTL | 3 960 грн. |
Умивальник Omnires Portland 37x37, білий (PORTLAND370BP) PORTLAND370BP | 3 960 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Portland 37x37 см, білий глянцевий (PORTLA | 3 840 грн. |
Раковина Omnires Portland white (PORTLAND370BP) PORTLAND370BP | 3 960 грн. |
Умивальник Omnires Portland 37x37 white (PORTLAND370BP) | 3 960 грн. |
Раковина Omnires Portland white (PORTLAND370BP) | 3 960 грн. |
Умивальник накладний OMNIRES PORTLAND 370x370x115мм квадратний білий PORTL | 3 960 грн. |
Модификації Omnires PORTLAND370BP
Ціни на Omnires PORTLAND370BP |
---|---|---|---|---|
Omnires PORTLAND370BP 370 мм | від 3 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Omnires PORTLAND475BP 470 мм | від 4 520 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →