Каструля Lessner Blasta 55878-22
Фото 5 | 1 414 грн. Купити! Каструля Lessner Blasta 55878-22 (22см/4.5л)Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Lessner Blasta 55878-22 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lessner Blasta 55878-22
Ціни на Lessner Blasta 55878-22 |
---|---|---|---|---|
Lessner Blasta 55878-16 | від 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-18 | від 775 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-20 | від 1 241 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-22 | від 1 414 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-24 | від 1 609 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →