Смартфон OnePlus Nord2 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 63Фото 11 |
Сильний гравець на арені врівноважених мобільників медіум-ланки. Смартфон дихає в спину флагманам, володіючи при цьому вельми гуманною вартістю. До пристроїв топового рівня модель впритул підібралася по продуктивності-роботою гаджета керує потужний процесор MediaTek Dimensity 1200 5g, виконаний по 6-нанометровому техпроцесу. У версії з нерозширюваним накопичувачем на 256 ГБ смартфон обладнаний 12 ГБ «оперативки».
Ігри та» важкі " додатки підуть на ньому з ультра-настройками графіки. Під стать продуктивної "начинці" виділяється екран Fluid AMOLED з розмірами по діагоналі 6.43 дюймів, роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів), частотою оновлення 90 Гц. На додачу OnePlus Nord2 256GB обзавівся потрійною основною камерою з великими «очищами» стабілізованого провідного сенсора на 50 МП і ультраширика на 8 МП.
Автопортрети смартфон знімає на об'єктив 32 МП фронталки в острівному отворі екрану. Енергетичне ядро моделі представлено акумуляторною батареєю ємністю 4500 мАгод з супер-швидкою зарядкою 65 Вт (сів смартфон заряджається до 100% всього за півгодини). По частині комунікаційної складової гаджет має модулі Wi-Fi 6, Bluetooth v 5.2, NFC-чипом, підекранним дактилоскопічним сканером.
Купити OnePlus Nord2 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 12 →Смартфон OnePlus Nord 2 5G 12/256GB Blue Haze | 12 576 грн. |
OnePlus Nord 2 12/256Gb Blue Haze (DN2101) 4338422966orig | 12 066 грн. |
Смартфон OnePlus Nord 2 5G 12/256Gb Blue | 12 351 грн. |
OnePlus Nord 2 5G 12/256GB Blue Haze 947198 | 11 899 грн. |
Смартфон Oneplus Nord 2 5G 12/256GB (Blue Haze) Global | 10 990 грн. |
1 2 2 6 |
-Акумулятор: при 90 гц постійними фоновими додатками тримає дуже добре
-Залізо: Процесор ,Відео ядро ,Оперативна пам'ять працює на всі 100% гарно (спокійно запускавши 2 гри в роздільному екрані) -Камера: Дуже якісна картинка ,не флагманська але і за ці гроші вона навіть дуже дуже -Відбиток пальця : Працює гарно ,швидко (порада: робіть якомога більше під кутом щоб він упізнавав відбиток краще) -Сканер обличчя: Працює дуже швидко , коли піднімаєш телефон він відразу сканує обличчя -Система: OxygenOS - як на мене дуже зручна ,швидка та якісна операційна система Андроїд,постійні оновлення з виправленням багів,фікси та нові фішки -Перемикач звуку: Перемикач із Звуку у Вібрацію та Без Звуку ,дуже зручна особистість (нагадує як на Айфоні) -Швидка зарядка: Швидка зарядка в комплекті та сам телефон її підтримує, це дуже зручно та досить швидко! -Звук : Гарне стерео та гучність динаміків -Звук Bluetooth: Моє поваження ,майже кожен день у навушниках та звук чудовий та швидке підключення -Ширококутка: Так вона тут не дуже як і пишуть усі
-AUX: Так його тут немає GRAZ: користуюся OnePlus Nord2 256GB кілька місяців |
Відмінний середняк Продуктивність, оптимізація, швидкість зарядки (повна зарядка 30хв), час автономної роботи Ширик нема про що, але це і логічно. Екран тьмяний, але в більшості випадків яскравості вистачає Enderwaild: користуюся OnePlus Nord2 128GB більше року |
Модификації OnePlus Nord2
Ціни на OnePlus Nord2 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord2 128 ГБ / 8 ГБ | від 10 890 грн. | 14 пропозицій | ||
OnePlus Nord2 256 ГБ / 12 ГБ | від 10 990 грн. | 12 пропозицій |
Загалом він коштує своїх грошей, перейшов з ZTE BLADE 20 SMART