Смартфон OnePlus Nord2 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 63Фото 11 |
Представник среднебюджетной серії Nord може похвалитися практично флагманськими можливостями і доступною ціною. В цілому, модель натхненна OnePlus 9, особливо зовні: як у більш дорогих пристроїв, задня панель зроблена зі скла Gorilla Glass, а основна камера оформлена у вигляді прямокутного блоку з великими об'єктивами. Остання об'єднує три модулі: на чолі стоїть 50-мегапіксельний датчик з оптичною стабілізацією, а доповнюють його 8 МП «ширик» і монохромний сенсор на 2 МП.
Для Селфі передбачена 32 МП камера, що розмістилася в круглому вирізі в лівому верхньому кутку екрану. Дисплей тут теж на високому рівні. Це 6.43-дюймова панель Fluid AMOLED з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і частотою розгортки 90 Гц. Сканер відбитків пальців захований під екраном. Зазвичай виробник використовує в своїх гаджетах процесори Qualcomm, але OnePlus Nord2 отримав MediaTek Dimensity 1200.
Це рішення досить вдале, так як чип по продуктивності можна порівняти зі Snapdragon 865 і Snapdragon 870. Заявлена підтримка 5G, Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.2. Звичайно, не обійшлося без NFC, а ось слота для карти пам'яті і 3.5 мм роз'єму, на жаль, немає. Зате є стереодинаміки, які нечасто зустрінеш у представників середнього цінового сегмента. Нарешті, ще однією перевагою моделі став акумулятор ємністю 4500 мАгод з швидкою зарядкою потужністю 65 Вт. Вона здатна повністю зарядити сіла батарею всього за 30 хвилин.
Купити OnePlus Nord2 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 17 →Смартфон OnePlus Nord 2 5G 8/128Gb Blue | 12 382 грн. |
OnePlus Oneplus Nord 2 5G 8/128GB Blue Haze | 11 850 грн. |
Смартфон OnePlus Nord 2 5G 8/128Gb Blue | 12 161 грн. |
Смартфон OnePlus Nord 2 5G 8/128GB Gray Sierra | 15 164 грн. |
OnePlus Nord 2 5G 8/128GB Blue Haze ФР-059453 | 11 799 грн. |
1 2 2 6 |
Відмінний середняк Продуктивність, оптимізація, швидкість зарядки (повна зарядка 30хв), час автономної роботи Ширик нема про що, але це і логічно. Екран тьмяний, але в більшості випадків яскравості вистачає Enderwaild: користуюся OnePlus Nord2 128GB більше року |
Користуюсь 9 місяців
Загалом він коштує своїх грошей, перейшов з ZTE BLADE 20 SMART -Акумулятор: при 90 гц постійними фоновими додатками тримає дуже добре
-Залізо: Процесор ,Відео ядро ,Оперативна пам'ять працює на всі 100% гарно (спокійно запускавши 2 гри в роздільному екрані) -Камера: Дуже якісна картинка ,не флагманська але і за ці гроші вона навіть дуже дуже -Відбиток пальця : Працює гарно ,швидко (порада: робіть якомога більше під кутом щоб він упізнавав відбиток краще) -Сканер обличчя: Працює дуже швидко , коли піднімаєш телефон він відразу сканує обличчя -Система: OxygenOS - як на мене дуже зручна ,швидка та якісна операційна система Андроїд,постійні оновлення з виправленням багів,фікси та нові фішки -Перемикач звуку: Перемикач із Звуку у Вібрацію та Без Звуку ,дуже зручна особистість (нагадує як на Айфоні) -Швидка зарядка: Швидка зарядка в комплекті та сам телефон її підтримує, це дуже зручно та досить швидко! -Звук : Гарне стерео та гучність динаміків -Звук Bluetooth: Моє поваження ,майже кожен день у навушниках та звук чудовий та швидке підключення -Ширококутка: Так вона тут не дуже як і пишуть усі
-AUX: Так його тут немає GRAZ: користуюся OnePlus Nord2 256GB кілька місяців |
Доступною альтернативою топам OnePlus свого часу стала лінійка «нордичних» смартфонів Nord. Влітку 2021 року відбувся дебют другого покоління мобільних пристроїв з цієї серії, яка отримала якісні покращення майже на всіх фронтах.
Ґрунтовна продуктивність
Смартфон OnePlus Nord2 перейшов на апаратну платформу від MediaTek — всередині моделі встановлений потужний процесор Dimensity 1200 5G, виконаний по 6-нанометровому техпроцесу. Амбітний чипсет підкріплений продуктивним відеоядром ARM Mali-G77 MC9 і 8 ГБ «оперативки». Ігри смартфон тягне на високих і ультраналаштуваннях графіки без просідань fps при тривалому геймплеї. А ось об'єм внутрішньої пам'яті у смартфона нерозширюваний — ємність накопичувача у моделі стартує з позначки 128 ГБ.
Соковитий екран Fluid AMOLED
На чолі лицьової панелі мобільного пристрою розпростерся екран Fluid AMOLED з розмірами по діагоналі 6.4 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів, частотою оновлення 90 Гц (у налаштуваннях можна встановити й 60 Гц для економії заряду батареї). Повного заряду подвійного акумулятора сумарною ємністю 4500 мАгод вистачає на день автономної роботи смартфона з підвищеними навантаженнями. Зарядити батарею до 100 % можна всього за пів години фірмовим блоком на 65 Вт.
Фотографічна сторона питання
Середню цінову категорію OnePlus Nord2 видають пластикові бічні грані. Спереду й ззаду корпус смартфона прикритий склом Gorilla Glass v5. Потрійна тильна камера пристрою з двома великими «очиськами» провідного датчика зображення на 50 МП й ультраширикокутного об'єктива на 8 МП доповнена рядовим монохромним сенсором на 5 МП. Підходящі знімки на неї робляться в умовах гарної освітленості кадру, зі зменшенням кількості світла на темному небі з'являються характерні «акварельні» розведення. Селфі-кадри модель «клацає» на об'єктив 32 МП фронталки в лівому верхньому кутку екрана.
Комунікаційний арсенал
Спільно зі смартфоном передбачається використання двох SIM-карт, у моделі реалізована підтримка 5G-частот, є адаптери Wi-Fi 6, Bluetooth v5.2 з aptX HD і NFC для безконтактної оплати покупок. Особисті дані зберігаються в пам'яті гаджета під замком підекранного сканера відбитка пальців. Загальне приємне враження про смартфон зміцнюють якісні стереодинаміки, які поступово стають атрибутом хороших мобільних пристроїв медіумланки.
Модификації OnePlus Nord2
Ціни на OnePlus Nord2 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord2 128 ГБ / 8 ГБ | від 10 890 грн. | 17 пропозицій | ||
OnePlus Nord2 256 ГБ / 12 ГБ | від 10 990 грн. | 16 пропозицій |