Смартфон OPPO Find X5 Lite 5G 256 ГБ / 8 ГБ (CPH2371)
Відео 16Фото 10 |
OPPO Find X5 Lite 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 900
Камера:64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:173 г
Також відомий як OPPO Reno7 5G (для ринку Індії).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO Find X5 Lite 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 21 →Смартфон Oppo Find X5 Lite 5G 8/256GB BlueДисплей: 6.43 AMOLED (1080 x 2400) / 409 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / 90Hz / Процесор: MediaTek MT6877 Dimensity 900 5G Oc... щеta-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) + Mali-G68 MC4 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: micro SD / Камера: Потрійна 64 MP, f/1.7 + 8 MP, f/2.3 + 2 MP, f/2.4 / LED flash, / Автофокус / Фронтальна 32 MP, f/2.4 / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 / Bluetooth 5.2 / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАг / Вага: 173 г / Операційна система: Android 11, ColorOS 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 456 грн. |
Oppo OPPO Find X5 Lite 5G 8/256GB Startrails BlueСмартфон SIM + SIM або картка пам'яті екран: 6,43" AMOLED 2400х1080 вбудована пам'ять: 256 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процес... щеор: MediaTek MT6877 ОС: Android 11 акумулятор: 4500 мАг (незнімний) камера: 64 (f/1.7, ширококутна) + 8 (f/2.3, ... колір: синій NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 9 136 грн. |
Смартфон Oppo Find X5 Lite 5G 8/256GB BlueДисплей: 6.43 AMOLED (1080 x 2400) / 409 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / 90Hz / Процессор: MediaTek MT6877 Dimensity 900 5G O... щеcta-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) + Mali-G68 MC4 / Оперативная память: 8 Гб / Встроенная память: 256 ГБ / Слот для карт памяти: micro SD / Камера: Тройная 64 MP, f/1.7 + 8 MP, f/2.3 + 2 MP, f/2.4 / LED flash, / Автофокус / Фронтальная 32 MP, f/2.4 / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 / Bluetooth 5.2 / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАч / Вес: 173 г / Операционная система: Android 11, ColorOS 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 9 287 грн. |
Oppo Find X5 Lite 8/256GB Blue STH0013246 | 9 599 грн. |
Смартфон Oppo Find X5 Lite 5G 8/256GB (Black)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 11 549 грн. |
ще 16 пропозицій
Серія OPPO Find (топ, камерафон)Порівняти в таблиці →
від 33 800 грн.
флагман, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 450 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 61 500 грн.
флагман, камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 221 г
від 15 990 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4800 мАгод, 196 г
від 19 789 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 26 429 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 8 933 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 27 500 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 207 г
від 9 999 грн.
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод
від 23 021 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 18 689 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
Відеоогляди
Oppo Reno7 5G/Find X5 Lite full review
13 червня 202280 325 переглядів
Oppo Find X5 Lite 5G Impressions
13 травня 202243 535 переглядів
Oppo Find X5 Lite Unboxing + Camera & CHARGE SPEED TEST ⚡
2 травня 202223 529 переглядів
Oppo Find X5 Lite Review & Charge Test
10 травня 202222 109 переглядів
Oppo Find X5 Lite - All over red rover
15 травня 202216 484 перегляда
Oppo Find X5 Lite Review: Better Value Than The Find X5 Pro?
28 квітня 202210 793 перегляда
Unboxing OPPO Find X5 Lite Startrails Blue, DSLR Like Portraits Laser Direct Imaging
15 травня 202211 525 переглядів
Oppo Find X5 Lite | Первая настройка - Как подготовить к работе Oppo Find X5 Lite
7 жовтня 2022493 перегляда
Oppo Find X5 Lite 5G Official Specifications | Price And Indian Availability | Sufiyan Technology
19 січня 2022831 перегляд
UNBOXING OPPO FIND X5 LITE 5G ll SPECS
14 грудня 2022302 перегляда
Unboxing my new Oppo Find X5 Lite 5G.
26 лютого 2023153 перегляда
OPPO FIND X5 LITE5G MOBILE REVIEW IN TELUGU! #LIKE #SHARE#SUBSCRIBE #OPPO FIND X5 LITE 5G RUNBOXING.
7 червня 2022265 переглядів
Oppo Find X5 Lite / Reno 7 5G | Speed Review
1 липня 202218 263 перегляда
Oppo Find X5 Lite 5G Android 13 Colour OS 13 Official Update
4 жовтня 20221 588 переглядів
Oppo Reno7 5G CPH2371 Frp bypass Google Account Remove done #frpbypass2022
16 вересня 20225 466 переглядів
Oppo Find X5 Lite 5G Tempered glass ibywind Protector & Easy Install Kit And Camera Lens Protector
23 травня 20221 299 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 960 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: бездротова, fast charge, 4520 мАгод, 206 г
від 8 880 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 590 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 7 661 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 9 689 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 100 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 049 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 7 999 грн.
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 11 336 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП