Свердловинний насос Optima 3SDm 1.8/14
Фото 3 | Товар застарів 4 470 грн. Макс. продуктивність (л/год): 3000; Макс. напір (м): 59; Споживана потужність (Вт): 370; Захист від перегрівання; Країна походження бренду: Польща; |
Optima 3SDm 1.8/14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Optima 3SDm 1.8/14
Ціни на Optima 3SDm 1.8/14 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 2 921 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 3 787 грн. | 50 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 616 грн. | 44 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 552 грн. | 42 пропозиції | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 267 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 317 грн. | 29 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 090 грн. | 32 пропозиції | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 304 грн. | 41 пропозиція |