Свердловинний насос Optima 3SDm 2.5/30
Фото 3 |
Optima 3SDm 2.5/30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3SDm 2.5/30
Усі ціни 20 →Насос свердловиний Optima 3SDm2,5/30 1,1 кВт 124м + пульт + кабель 15м 171 | 10 109 грн. |
Насос скважинный Optima 3SDm2.5/30 1.1 кВт | 10 134 грн. |
Насос скважинный с пов,уст, к песку 3″ OPTIMA 3SDm2,5/30 1,1 кВт 124м + пу | 10 109 грн. |
Optima 3SDm2.5/30 | 10 109 грн. |
Насос Optima 3SDm2,5/30 1,1 kW Глубинный центробежный насос с повышенной у | 9 683 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Optima 3SDm 2.5/30
Ціни на Optima 3SDm 2.5/30 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 3 243 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 4 072 грн. | 45 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 734 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 701 грн. | 34 пропозиції | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 592 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 371 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 477 грн. | 28 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 605 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →