Свердловинний насос Optima 4SDm 3/10
Відео 1Фото 4 | 20 701 грн. Купити! Свердловинний насос OPTIMA 4SDm3/10 0.75кВт 70м + пульт, двигун - FRANKLINOvs.com.ua (Київ) Поскаржитись |
Optima 4SDm 3/10 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 3/10
Ціни на Optima 4SDm 3/10 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 797 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 102 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 649 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →