Свердловинний насос Optima 3SDm 2.5/28
Фото 3 |
Optima 3SDm 2.5/28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3SDm 2.5/28
Усі ціни 37 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 3SDm2,5/28 1 | 8 677 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 3SDm2,5/28 1,1 кВт 135м + 15 м кабель 1710130 | 8 677 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 3SDm2.5/28 1.1 кВт 135м + 15 м кабель | 8 645 грн. |
Насос скважинный с пов,уст, к песку 3″ OPTIMA 3SDm2,5/28 1,1 кВт 117м + пу | 10 305 грн. |
Насос свердловинний з підв, стійк, до піску 3″ OPTIMA 3SDm2,5/28 1,1 кВт 1 | 10 305 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima 3SDm 2.5/28
Ціни на Optima 3SDm 2.5/28 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 3 243 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 3 985 грн. | 49 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 616 грн. | 43 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 552 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 267 грн. | 43 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 371 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 477 грн. | 26 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 304 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →