Електрична зубна щітка Oral-B Vitality Junior D100
Oral-B Vitality Junior D100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B Vitality Junior D100
Усі ціни 11 →Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D100 Junior 6+ White Stand | 1 229 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D100 Junior 6+ White Stand 2 насадки | 1 354 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D100 Junior 6+ Blue 2 насадки | 1 104 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D100 Junior 6+ Blue Stand | 1 229 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D100 Junior 6+ Blue Stand 2 насадки | 1 354 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →