Рюкзак Osprey Renn 50 50 л
Відео 6Фото 10 |
Osprey Renn 50 50 л65 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Renn 50 50 л
Усі ціни 8 →Туристичний рюкзак Osprey Renn 50 Dark Charcoal/Gray Wolf (009.3528) 009.3 | 8 295 грн. |
Рюкзак Osprey Renn 50 dark charcoal/gray wolf O/S чорний | 8 295 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Renn 50 бордовий | 7 299 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Renn 50 сірий | 7 299 грн. |
Рюкзак Osprey Renn 50 (challenger blue - O/S - синій) | 8 740 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Osprey Renn 50
Ціни на Osprey Renn 50 |
---|---|---|---|---|
Osprey Renn 50 50 л | від 7 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Renn 65 65 л | від 8 895 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →