Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack 20 л
Відео 1Фото 16 |
Osprey Daylite Tote Pack |
|
Оснащений довгими плечовими ручками для транспортування на плечі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Daylite Tote Pack 20 л
Усі ціни 45 →Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack O/S (ash blush pink/earl grey) (009.3450) | 3 297 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack Dream Purple 009.2462 | 3 545 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack - O/S - чорний 009.2465 | 4 077 грн. |
Рюкзак Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack Black O / S чорний (009.2465) | 3 545 грн. |
Рюкзак Рюкзак Osprey Daylite Tote Pack Black O/S черный (009.2465) | 3 545 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →