Рюкзак Osprey Rook 65 65 л
Відео 4Фото 8 |
Osprey Rook 65 50 л65 л |
|
Представлений в 2019 році туристичний рюкзак належить до рішень прогресивного рівня, але водночас є однією з найдоступніших моделей в лінійці американської компанії Osprey (як для свого 65-літрового об'єму). Основне відділення доповнено нижнім відсіком зі спеціальною додатковою перегородкою. Доступ всередину можливий як зверху, де розташований клапан, так і знизу. Доповнює систему зберігання рюкзака Osprey Rook 65 набір кишень: нижній, верхній, сітчасті бокові для ємностей з водою, а також окремий кишеньку на блискавці на поясному ремені.
Крім цього зовні є петлі для спорядження і реалізований висновок для питної системи. Для зручності користувачів різного зростання в моделі регулюється по висоті розташування грудної стяжки, так і самої жорсткої спинки. Остання також передбачає систему вентиляції. Якщо рюкзак заповнений не повністю, то за допомогою системи строп можна істотно зменшити його розміри. Весящее 1.6 кг виріб також комплектується знімним дощовиком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Купити Osprey Rook 65 65 л
Усі ціни 7 →Osprey Rook 65 | 9 600 грн. |
Osprey Rook 65 | 9 840 грн. |
Osprey Rook 65 | 10 080 грн. |
Рюкзак Osprey Rook 65 зелений | 8 395 грн. |
Рюкзак Osprey Rook 65 синій | 8 395 грн. |
Рюкзак Osprey Rook 65 Midnight Blue (1054-009.2732) | 8 895 грн. |
Рюкзак Osprey Rook 65 Темно-сірий | 8 895 грн. |
Модификації Osprey Rook 65
Ціни на Osprey Rook 65 |
---|---|---|---|---|
Osprey Rook 50 50 л | від 7 945 грн. | 22 пропозиції | ||
Osprey Rook 65 65 л | від 8 395 грн. | 10 пропозицій |