Рюкзак Osprey Radial 26-34 34 л
Відео 2Фото 10 |
Osprey Radial 26-34 |
|
Можливість регулювання об'єму.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Radial 26-34 34 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Osprey Radial tan concrete O/S (009.3082) 145924 | 8 595 грн. |
Рюкзак Osprey Radial - O/S - коричневий 009.3082 | 9 885 грн. |
Рюкзак Osprey Radial - O/S - коричневий 009.3082 | 8 595 грн. |
Рюкзак Osprey Radial tan concrete - O/S - коричневий 009.3082 | 8 595 грн. |
Рюкзак Osprey Radial tan concrete - O/S - коричневый 009.3082 | 8 595 грн. |
Міський рюкзак Osprey Radial 26-34 л Tan Concrete (009.3082) 009.3082 | 8 595 грн. |
Рюкзак Osprey Radial 26-34 л Brown (009.3082) | 8 595 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →