Вантажна шина Ovation VI-702 13 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-702 13 R22.5 156L 11 R22.5 " 148 M 13 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-702 13 R22.5 156L
Усі ціни 17 →Ovation VI-702 (універсальна) 13.00 R22.5 156/152L | 11 385 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 13 R22.5 156L | 10 493 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 13 R22.5 156/152L 20PR | 10 450 грн. |
Ovation VI-702 13/80 R22.5 156/152L | 10 247 грн. |
Вантажна шина OVATION VI 702 (універсальна)13.00R22.5 156/152L 20PR | 10 287 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ovation VI-702 13 R22.5 156L
Ціни на Ovation VI-702 13 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-702 11 R22.5 148M | від 7 513 грн. | 17 пропозицій | ||
Ovation VI-702 13 R22.5 156L | від 9 984 грн. | 17 пропозицій |