Зимова шина Ovation W-588 225/55 R18 98H
Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Ovation W-588 225/55 R18 98H 225/55 R18 98 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation W-588 225/55 R18 98H
Усі ціни 13 →Ovation W-588 225/55 R18 98H | 3 364 грн. |
Зимние шины Ovation W588 225/55 R18 98H 1002150574 | 3 372 грн. |
Ovation W588 (225/55R18 98H) | 3 282 грн. |
Ovation W588 225/55 R18 98H | 3 348 грн. |
Ovation W-588 225/55 R18 98H 115061 | 3 498 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Ovation W-588 225/55 R18 98H
Ціни на Ovation W-588 225/55 R18 98H |
---|---|---|---|---|
Ovation W-588 225/55 R18 98H | від 3 249 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →