Литий диск Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x112 ET23 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 16 320 до 23 490 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):23 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x112 ET23 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x112 ET23 DIA66,6
Сортувати
OXIGIN 18 R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 Black | 21 719 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W10.5 P | 19 099 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 Black OXACHTZEHN10520H12 | 20 119 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 Black | 20 819 грн. |
OXIGIN 18 R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 BFP | 23 490 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 Black Full Polished OXAC | 22 326 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET23 DIA66.6 Black Full Polished | 23 102 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x20 5x112 ET23 DIA66,6 (black) (1000842566) | 16 320 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x20 5x112 ET23 DIA66,6 (black full polished undercut) | 17 767 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі