Литий диск Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 9 834 до 15 940 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R18 W8.5 PC | 12 099 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black OXACHTZEHN8518K35B | 11 270 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (8.5J x 18 5x120 ET35 DIA72.6) Black На замовлення з Євр | 14 152 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black | 11 662 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Full Polished OXACH | 15 404 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Full Polished | 15 940 грн. |
Диски Oxigin 18 8,5x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black full polished undercut) ( | 11 073 грн. |
Диски Oxigin 18 8,5x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black) (1000842159) | 9 834 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі